O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Aktualności

FSLTL Traffic

FSLTL TrafficKolejny kamień milowy został osiągnięty. Malowania modeli Poland Cargo dostępne dla wszystkich użytkowników popularnego dodatku do Model Matching'u dla MSFS jakim jest FS Live Traffic Liveriesa w skrócie FSLTL.

Dodatek składa się z dwóch bloków FSLTL Traffic Base Models, oraz FSLTL Traffic Injector. Nas oczywiście bardziej interesuje ten pierwszy Base Models w którym od wersji 1.2.0 opublikowanej 14.04.2023 zawarte są nasze malowania liniowe. A to oznacza, że wszyscy użytkownicy MSFS latający w sieci Vatsim w końcu będą widzieli nasze maszyny w odpowiednich malowaniach. Na obecną chwilę pakiet zawiera malowania naszych samolotów: AT75, B737, B738, B744, B763, B777 oraz MD11 wszystkie oczywiście w wersjach Cargo. Dlaczego tylko te? Póki co pozostała flota nie ma odpowiednich modeli 3D w bazie FSLTL, ale dodatek jest cały czas rozwijany i napewno wkrótce pojawią się inne.

Drugi blok aplikacji to Traffic Injector, wstrzykuje on ruch lotniczy jaki widzimy na Flightradar24 do symulatora. Instalacja odbywa się przy pomocy instalatora FlyByWire, nie sprawia żadnych problemów, informuje także użytkownika o nowych update'ach. FSLTL dodaje samoloty zarówno w locie, jak i te które w danej chwili są na płytach lotniskowych, każdy z nich generowany jest z adekwatnym malowaniem – wbudowana baza zawiera już prawie 1700 malowań.
Warto zaznaczyć, że FSLTL jest kompatybilny z siecią VATSIM, do tego wystarczy zainstalować tylko Base Models i podłączyć plik FSLTL_Rules.vmr z katalogu fsltl-traffic-base zlokalizowanego w folderze Community w kliencie vPilot jako Custom model matching.

0 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.


Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %