O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Aktualności

PMDG 737-700

PMDG 737-700Nadszedł ten dzień. Długo wyczekiwany w świecie symulatorów lotniczych model Boeinga 737 od PMDG dzisiaj przed północą naszego czasu ma się w końcu pojawić w sklepie PMDG. To chyba najdłużej oczekiwany model na jaki twórca kazał sobie czekać, Robert Randazzo szef PMDG Simulations w dosyć zawiły i kontrowersyjny sposób prowadził akcję promocji i reklamy produktu w trakcie prac nad nim, skąpił informacji o zaawansowaniu projektu, zawsze coś było nie dopowiedziane lub nie jasne, sama data wydania była kilkukrotnie przesuwana. Czy warto było czekać? można się o tym będzie przekonać już na dniach.
W pierwszej kolejności wyjdzie wersja 700 a w tym wersja Cargo, co mnie osobiście bardzo cieszy, i zdaje się że poprzestanę na tym modelu. W dalszej kolejnosci mają wyjść wersje 600/800/900 kolejno do lipca/sierpnia i września tego roku. 737-700 od dnia wydania aż do momentu wejścia modelu 600 ma kosztować niespełna 70$, potem 5$ więcej. Początkowo zakupu będzie można dokonać w sklepie www.PMDG.com, a w późniejszej jeszcze nie sprecyzowanej przyszłości poprzez sklep microsoftu bezpośrednio w MSFSie.
No cóż, od jutra czeka nas wysyp strimów z 737PMDG, wysyp screenów na forach i grupach, ale to chyba dobrze? no nie?

A ty zakupisz swojego 737 PMDG?

0 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.


Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %