O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Aktualności

British Aerospace 146

British Aerospace 146To jest dobra wiadomość dla użytkowników nowego MSFSa. Znana firma Just Flight kilka dni temu wypuściła dodatek 146 Proffesional do najnowszego symulatora od Microsoftu. Dodatek ten zawiera wszystkie wersje BAe146 czyli 100/200/300 zarówno pasażerskie jak i cargo, oraz dwie wersje militarne CC.Mk 2 oraz C.Mk 3 w malowaniach (ajakże) RAF'u. Nas oczywiście najbardziej ucieszy model cargo czyli 146-300QT który to znajduje się w naszej flocie od 2008 roku (SP-PLW) i był dosyć mocno eksploatowany aż do 2012 roku zarówno w FS9 jak i FSX'ie. Chyba nadszedł już ten czas, na który wszyscy czekaliśmy, zaczynają pojawiać się dobrze dopracowane modele samolotów, a sam symulator wirtualnego świata w MSFS wygląda coraz lepiej i pracuje coraz stabilniej.

Przed zakupem warto przejrzeć obszerny manual, który dostępny jest na stronie wydawcy (link bezpośredni: 146_Professional_MSFS_manual.pdf)


Noker 5 May 2022 449 0 komentarzy Drukuj

0 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.