O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Błędy klienta

Ostatnia aktualizacja 12 rok temu
NokerNokerSuper administrator
Opublikował(a) 15 rok temu
Haloo.
Pany mam pytanie do ostatniego klienta FSA 1.2
wydaje mi sie że wcześniejsze wersje podczas tankowania pokazywały 'na zywo' o ile przekroczona mamy masę samolotu.
tzn że jak wpisywałem wartości tankowanego paliwka wartość Over weight zmieniała sie dynamicznie w zalezności od tego jaką ilość paliwa miałem wpisaną. Dzieki czemu mozna było łatwo i szybko korektować

Teraz nic takiego się nie dzieje
U was to samo?
M
mrozigorAdministrator
Opublikował(a) 15 rok temu
Też miałem, że wpisałem wartość dodatkową paliwa, a klient nie zmieniał wartości całkowitej paliwa (co za tym idzie - całej reszty).
J
JarekWeteran
Opublikował(a) 15 rok temu
Tak to samo, wpisuje paliwko, daje "tankuj" i przechodze do nastepnej planszy i tam dopiero dostaje dane. Jak cos nie pasuje to wracam do poprzedniej itd.
Rezcywiscie mniej wygodne.
K
Kamil2602Użytkownik
Opublikował(a) 12 rok temu
Witam, w najnowszej wersji FSA klient chyba nie jest dobrze zsynchronizowany z nie którymi samolotami. A mianowicie, w Boeing 747 od PMDG, notorycznie występują błędy o światłach lądowania na CRZ! Kilkanaście razy sprawdzałem czy są one wyłączone i tak też jest.

Ma ktoś jakieś pomysły?
J
JarekWeteran
Opublikował(a) 12 rok temu
Napisz do supportu lub na forum FSA. zawsze odpowiadaja.
K
Kamil2602Użytkownik
Opublikował(a) 12 rok temu
@Noker.

Tak się stanie :)
S
ShamanNowicjusz
Opublikował(a) 12 rok temu
U mnie taki problem z tym 744 nie występuje.
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
nie możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.