O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Praca inżynierska - system zarządzania lotami

Ostatnia aktualizacja 8 rok temu
M
mrozigorAdministrator
Opublikował(a) 9 rok temu
Chłopaki, mam prośbę. W ramach pracy inżynierskiej chciałbym się zająć czymś, co ma związek z moim hobby (i Waszym też :P) i co mogłoby się przydać ogółowi. Myślałem, aby napisać system rejestrowania lotów (parametry lotu, jakieś wydarzenia typu podwozie) (coś jak FSACARS czy podobne) oraz zrobić system, który te dane analizuje pod kątem poprawności wykonania, sporządza statystyki i symuluję ekonomię (czyli coś jak FSAirlines). Czyli w zasadzie system dla linii lotniczych z modułem analizy lotów.

Tutaj moja prośba do Was - czy coś takiego faktycznie by się przydało? Widziałbym to jako zintegrowany serwis, gdzie można założyć swoją linię (a'la FSA) + udostępnienie danych na zewnątrz, aby każdy mógł je umieścić na swojej stronie. Czy może widzielibyście inną formę? Czy coś można by dodać/zmienić/usunąć w tym pomyśle? Może w ogóle skierować swoje siły w inną stronę (jakaś aplikacja, której brakuje na 'rynku' symulatorowym)? Liczę na odzew ;)
NokerNokerSuper administrator
Opublikował(a) 8 rok temu
Igor, jak się temat potoczył?
Pozdrawiam
Rafał
PLC092
--------------
www.fsairlines.net/signatures/11728.png
M
mrozigorAdministrator
Opublikował(a) 8 rok temu
Pracuję. Stan jest taki, że puściłem do testów wersję wcześniejszą. Niestety musiałem przerobić moduł komunikacji, co trochę zajęło. Obronę mam około marca, więc do tego czasu zrobię strony. Myślę, że na początek będzie obsługa użytkowników, linii lotniczych (prosta), wyświetlanie mapy lotów. Do tego dodawanie planów lotu i kilka podobnych rzeczy. Ze wszystkim co sobie zaplanowałem na pewno się nie wyrobię, ale mam nadzieję powoli sobie przy tym skrobać. Jak już się w miarę rozwinie, to chętnie dorobię co nieco na naszą stronę. W przyszłości planuję także dodać API, żeby każdy mógł sobie pobrać odpowiednie dane i do tego stworzyć stronę.

Jak już będzie coś, gdzie będzie można się zalogować, dodać lot i go wykonać, to dam znać :)
M
mrozigorAdministrator
Opublikował(a) 8 rok temu
Wpis na PL-VACC. TO w zasadzie jeszcze nie jest alfa. Po obronię będę sobie na spokojnie i porządnie dopisywał co zamierzyłem :)

Link do postu.
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
nie możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
nie możesz pobierać załączniki na tym forum.